Напередодні професійного свята працівників сільського господарства в районному будинку культури зібралися трудівники села, для яких нелегка праця була і залишається сенсом життя, завдяки самовідданій праці яких господарства досягли високих показників в роботі. Делегації оглянули виставки, підготовлені освітніми закладами в знак вдячності і поваги господарствам і підприємствам району за допомогу і фінансову підтримку загальноосвітнім школам.

На урочистостях з вітальним словом до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Людмила Денисюк: «Нелегко сьогодні працювати на землі, але завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню за останні роки закріплено позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва Христинівського району. Сердечно вітаю трудівників села, керівників і фахівців сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерів та господарів особистих селянських господарств із Днем працівників сільського господарства. Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої повсякденної праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього і майбутніх поколінь, процвітання України. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвіченості аграріїв живе наша українська нива». Людмила Миколаївна вручила відзнаки Мінагрополітики України: Л.В. Мітіогло, В.Т. Бойку,  В.М. Плужнику, облдержадміністрації – М.М. Раку та нагородила грамотами райдержадміністрації у номінаціях: «Краще господарство району» – ДП ДГ «Нива» (директор Л.В. Мітіогло), «Краще господарство в  галузі рослинництва» – ГФ ПрАТ «Зернопродукт МХП» (О.Л. Баланов), «Краще господарство в галузі тваринництва та кращий платник податків серед сільськогосподарських підприємств» – корпорація «Украгротех» (Р.С. Омеляновський), «Краще фермерське господарство» – ФГ «РОМ» (М.М. Рак), «Краще багатопрофільне сільськогосподарське підприємство» – ФГ «Голден» (М.М. Миронюк), «Краще господарство з виробництва високоякісного насіння» - Верхняцька дослідно-селекційна станція (М.О. Вакуленко), «Краще підприємство у підтримці та розвитку соціальної сфери села» – розділили ФГ «Базис» (В.О. Осадчий) та ДП «Умань-Агро» (В.М. Чепіжак), «Краще господарство з виробництва м’яса ВРХ» – ТОВ «ЕіМ Красива земля» (Хуссам Мбайдін), «Краще господарство з розвитку племінної справи» – ДП ДГ «Христинівське» (М.М. Передрій), «За високу культуру землеробства» – СТОВ «Верхнячка-Агро» (Г.П. Грушовенко), «Краще господарство із впровадження новітніх технологій» – ПП «Агротрейд-Групп» (В.П. Лемещук), «Впровадження інноваційних технологій» – ПП «Хутірець» (В.Т. Бойко), «Дбайливий господар» – СТОВ «Маяк-Агро» (С.І. Хливнюк), «Краще господарство переробної галузі» – ФОП «Плужник В.М.» (В.М. Плужник), «Краще елеваторне підприємство» – ТОВ «Христинівське ХПП» (О.І. Цуркан), «Лідер галузі з виробництва олії» – ТОВ «Христинівка-продтовари» (О.М. Поліщук).

З теплими і щирими словами привітань звернувся до присутніх голова районної ради Анатолій Бордун, який зауважив, що Україна з давніх-давен славилася добрими, талановитими і працьовитими людьми, а наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.

Анатолій Володимирович нагородив Почесною грамотою районної ради та нагрудним знаком «За заслуги» Л.В. Мітіогло і М.М. Передрія, грамотами районної ради – керівників малих фермерських господарств і жителів сіл за розвиток тваринництва в особистих селянських господарствах, бджолярства та рибальства.

Голова ради сільгоспвиробників Лариса Мітіогло і начальник відділу агропромислового розвитку РДА Володимир Прокопчук привітали присутніх із святом, висловили слова вдячності усім аграріям та нагородили грамотами знаних працівників, ветеранів сільського господарства, плеяду кращих трудівників полів і ферм.

Долучилися до вітання і вручили подяки керівникам господарств-меценатам начальник відділу освіти РДА Л.В. Семиволос та заступник головного лікаря ЦРЛ В.П. Губський. До вітальних слів приєдналися голови спілок воїнів-учасників АТО Євгеній Кулібаба, Андрій Лисинюк, ветеран праці В.В. Міхеєва.

Впродовж святкового заходу присутні насолоджувались художніми номерами аматорів народного мистецтва, виступами дитячих колективів, які додавали снаги та гарного настрою учасникам дійства. Запашним короваєм пригощали господарі всіх присутніх з побажанням добробуту, злагоди і благополуччя.

Тож нехай і надалі рясно колоситься щедрими врожаями нива, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор М. Білецька.