Шановні жителі Христинівщини!

День Гідності та Свободи відзначається на честь двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). У цей день, який увійшов в історію України й українського народу як символ волелюбності, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході країни. Усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити в вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Тож щиро вітаємо всіх з Днем Гідності і Свободи. Бажаємо, щоб здійснилася закладена славетними історичними подіями велична мета сучасності – успішна розбудова економічної, духовно багатої, вільної і демократичної України.

Будьмо гідними нащадками борців за свободу України і пам’ятаймо слова Великого сина українського Василя Симоненка: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

Від кожного з нас залежить, в якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила! Слава Україні! Слава її героям!