Шановні Христинівчани!

Повідомляємо Вас про те, що 2 грудня 2016 року о 1000 годині в сесійній залі Будинку районної ради відбудеться звіт про діяльність депутатів Христинівської районної ради, обраних від Христинівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Дмитра Овчаренка (№1 у списку) та Оксани Юрченко (округ с. Сичівка) та депутатів фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Христинівській міській раді Євгенія Фіголя та Олега Дубашевського.

Закликаємо усіх охочих узяти участь! Готові вислухати усі Ваші зауваження та пропозиції, а також відповісти на усі запитання!

З повагою, депутат Христинівської районної ради Дмитро Овчаренко.