Шановні воїни, захисники України!

Вітаємо з професійним святом солдатів, офіцерів, всіх, хто служить в Збройних силах України, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України.

Немає важливішого покликання, ніж захищати святі цінності свого народу. В цей нелегкий для країни час ми змогли згуртуватись і дати достойну відсіч ворогу. Наша ціль – це перемога і ми впевнено в неї йдемо.

Українська армія – це патріотизм, любов і честь. Так було, є і буде. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку і відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Ми щиро переконані, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир та спокій українського народу і не допустять появи іноземних військ на нашій землі.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя вам та вашим рідним і близьким. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тож і надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна – у надійних руках.

Христинівська районна рада