Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!

Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благоустрій їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, Христинівського району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, миру, оптимізму.

Христинівська районна рада