Зала районного будинку культури, напевно, ніколи не бачила стільки військових, учасників АТО, волонтерів, благодійників, представників органів місцевого самоврядування, які зібра­лися з доброї нагоди – відзначити свої професійні свята.

Ведучі заходу Віктор Свіщенко та Ірина Яковенко вітають присутніх з Міжнародним днем волонтера, Днем Збройних Сил України, Днем місцевого самоврядування, наголосивши, що ключові слова сьогоднішньої зустрічі – вдячність, шана та гарні побажання.

Зі щирими словами вітання до винуватців дійства звертається голова райдержадміністрації Людмила Денисюк: «Солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують тра­диції своїх дідів і батьків, вірою і правдою служать нашому народові. Переконана, що Українська армія стане національною гордістю, гарантом ста­більності та безпеки України.

Сьогодні не можна говорити про армію, не згадуючи волонтерів, які не рахуючи власні кошти, повсякденну зайнятість, допомагають захисникам. І людська вдячність – найвища їм наго­рода.

Самоврядні органи реалізовують інтереси територіальної громади. Нехай ваша професійність та досвід сприяють розбудові і розвитку нашої держави. Зичу миру та спокою, богатирського здоров’я, добра і достатку вашим оселям».

Привітальні слова на адресу військових, волон­терів і колег звучать від голови районної ради Анатолія Бордуна. Як офіцер, керівник законо­давчої влади в районі, Анатолій Володимирович говорить про роль ор­ганів місцевого само­врядування в суспільстві, які дбають про інтереси громад, її виборців.

Із словами вдячності і гордості він звертається до учасників заходу: «У день професійного свята низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю, слова подяки во­лонтерам, які допомагають ви­рішувати проблеми сьогодення».

Про патріотизм солдатів і офіцерів Української армії, відважних захи­сників держави, відданих волон­терів, безвідмовних благодійників, які за покликом серця допомагають всім, хто того по­требує, і про тих, хто трудиться в сільських, се­лищних, міській, районній та облас­ній радах, хто представляє депутатський корпус, – говорив у своєму виступі міський голова Микола Наконечний.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий про­фесіоналізм, відданість Батьківщині і українському народу та з нагоди професійних свят керівники району та міста вручили військовослужбовцям, АТОвцям, волонтерам, представникам органів самоврядування, депутатам відзнаку «Холодний Яр» Черкаської облдержадміністрації, медаль «За відвагу», Почесні грамоти обл­держадміністрації та райдержадміністрації, обласної, районної та міської рад.

Сердечні вітання линули і від голови Асоціації сільських голів Ніни Осітнянко, голови районної гро­мадської організації учасників АТО Євгенія Кулібаби, мужнього волонтера, депутата районної ради Василя Оттінгера, які також вручили нагороди ге­роям сьогодення.

Святковий настрій присутнім дарували творчі колективи ра­йону.

Ми вшановуємо подвиг своїх героїв, які в різні періоди боролися за цілісність, соборність і суверенність України, вклоняємося перед пам’яттю справжніх патріотів країни, які загинули героями на полі бою за ідеали української державності.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор В. Добринська.