Результати поіменного голосування 13 сесії:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

2.       Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

3.       Про інформацію «Про результати роботи Уманської місцевої прокуратури за І півріччя 2016 року».

4.       Про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

5.       Про Програму розвитку паліативної допомоги Христинівського району на 2017-2020 роки.

6.       Про надання згоди на звільнення від плати за навчання.

7.       Про надання фінансовому управлінню райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

8.       Про надання архівному сектору райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

9.       Про надання комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

10.   Про надання виконавчому комітету Орадівської сільської ради в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

11.   Про надання Орадівській сільській об’єднаній архівній установі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

12.   Про надання Христинівському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в тимчасове користування на умовах оренди спортивної зали Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ-ст. №1 ім. Корнійчука О.Є.

13.   Про надання відділенню виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Монастирищанському районі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

14.   Про надання комунальному проектно-виробничому архітектурно-планувальному підприємству «Облархбюро» Черкаської обласної ради в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 117,4603 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Корпорації «Украгротех» в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

16.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 3,0050 га для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в адмінмежах Заячківської сільської ради.

17.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,3000 га для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в адмінмежах Шукайводської сільської ради.

18.   Про затвердження списку присяжних.

19.   Про тимчасову контрольну комісію.

20.   Про тимчасову лічильну комісію районної ради.

21.   Про внесення змін і доповнень до Положення про нагородження Грамотою і Почесною Грамотою районної ради.

22.   Про план роботи Христинівської районної ради на І півріччя 2017 року.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.