Результати поіменного голосування 15 позачергової сесії:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

2.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 49,1108 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ДП ДГ «Нива» Інституту розведення і генетики тварин Національної академії аграрних наук України» в адмінмежах Христинівської сільської ради.

3.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2743,3000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ДП ДГ «Нива» Інституту розведення і генетики тварин Національної академії аграрних наук України» в адмінмежах Христинівської сільської ради.

4.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності загальною площею 67,8067 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СТОВ Ліщинівське в адмінмежах Ліщинівської сільської ради.

5.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 117,4603 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Корпорації «Украгротех» в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

6.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності загальною площею 97,0310 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Корпорації «Украгротех» в адмінмежах Угловатської сільської ради.

7.       Про дострокове припинення повноважень депутата Христинівської районної ради.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>