Рішення 14 позачергової сесії районної ради:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

2.       Про районний бюджет на 2017 рік.

3.       Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

4.       Про районну Програму «Інноваційні школи Христинівщини» на період до 2020 року.

5.       Про районну комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017-2018 роки.

6.       Про погодження на дострокове розірвання договору оренди майна районної комунальної власності.

7.       Про надання відділу Держгеокадастру у Христинівському районі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

8.       Про надання державному підприємству «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

9.       Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів.

10.   Про план роботи Христинівської районної ради на І півріччя 2017 року.

11.   Про дострокове припинення повноважень депутата Христинівської районної ради.

<< Попередня сесія  |  Наступна сесія >>

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.