Результати поіменного голосування 16 сесії:

1.       Про звіт голови районної ради.

2.       Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

3.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».

4.       Про хід виконання рішення районної ради від 22.04.2016 щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

5.       Про організацію громадських робіт у Христинівському районі у 2017 році.

6.       Про районну Програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року.

7.       Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів.

8.       Про Положення про щорічний районний конкурс на кращу сільську, селищну раду.

9.       Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

10.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 2,0000 га громадянки Сонгаль Л.Я.

11.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 2,0000 га громадянки Тарнопольської Н.О.

12.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 2,0000 га громадянки Тарнопольської І.П.

13.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 2,0000 га громадянки Вовнянко М.Х.

14.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 110,1735 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва TOB «Е і М Красива земля» в адмінмежах Розсішківської сільської ради.

15.   Про надання КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району  в тимчасове користування на умовах оренди легкового автомобіля ВАЗ 21-21.

16.   Про надання ТВБВ №10023/0121 АТ «Державний ощадний банк України» в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності.

17.   Про надання ФОП Швайці Н.В. в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення районної комунальної власності.

18.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Кабінету Міністрів України, комітетів Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин і з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо передачі міським, селищним, сільським радам повноважень у галузі земельних відносин.

19.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Ради національної безпеки і оборони України про необхідність законодавчого врегулювання ситуації та припинення блокади залізничного сполучення з тимчасово окупованими територіями.

20.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» щодо проведення реконструкції дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>