Результати поіменного голосування 18 сесії:

1.       Про погодження на призначення Кривулька Володимира Григоровича на посаду директора Розсішської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради.

2.       Про погодження на призначення Бондаренко Олени Павлівни на посаду директора Осітнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Христинівської районної ради.

3.       Про погодження на призначення Павленко Ганни Миколаївни на посаду директора Верхняцької дитячої школи мистецтв.

4.       Про заяву директора Христинівської ДЮСШ Логінова О.М.

5.       Про хід виконання районної Програми «Здоров’я населення Христинівщини» на 2013-2020 роки.

6.       Про внесення доповнень до «Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2017 рік», затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2016 року №13-2/VIІ.

7.       Про районну Програму благоустрою населених пунктів на 2017-2022 роки.

8.       Про внесення змін до районної цільової Програми «Призовна дільниця» 2016-2020 роки.

9.       Про районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Христинівському районі на 2017-2020 роки.

10.   Про районну Програму «Медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції» на 2017-2020 роки.

11.   Про Програму з охорони і підвищення родючості ґрунтів Христинівського району «Родючість» на 2017-2020 роки.

12.   Про Програму підтримки діяльності редакції районної газети Трибуна хлібороба на 2017 рік.

13.   Про реорганізацію Заячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради у Заячківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

14.   Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

15.   Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів.

16.   Про надання структурним підрозділам апарату райдержадміністрації і відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, та цивільного захисту у тимчасове користування на умовах оренди нежитлових приміщень Будинку рад.

17.   Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації у тимчасове користування на умовах оренди нежитлових приміщень районної комунальної власності.

18.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Будинку Рад під розміщення громадської приймальні народного депутата України.

19.   Про надання громадській організації «Воїнів-прикордонників Христинівського району Черкаської області» в тимчасове користування на умовах оренди частини приміщення Христинівської районної централізованої бібліотечної системи.

20.   Про надання Христинівському кооперативному підприємству №2 РайСТ в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

21.   Про надання Христинівському кооперативному підприємству №2 РайСТ в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

22.   Про надання ФОП Когут Р.І. в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м.Христинівка.

23.   Про надання ТОВ «Авіцена» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м. Христинівка.

24.   Про надання ТОВ «Лайфселл» в тимчасове користування на умовах оренди частини покрівлі та технічної кімнати кінотеатру «Ювілейний».

25.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 54,9117 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Агрофірма «Базис» в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

26.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,7328 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Агрофірма «Базис» в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

27.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,9143 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Агрофірма «Базис» в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

28.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 9,7440 га для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в адмінмежах Угловатської сільської ради (за межами населеного пункту).

29.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 4,1136 га для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в адмінмежах Вербуватської сільської ради (за межами населеного пункту).

30.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,8800га для рибогосподарських потреб, в адмінмежах Заячківської сільської ради.

31.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,8000га для рибогосподарських потреб, в адмінмежах Заячківської сільської ради.

32.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,5000га для рибогосподарських потреб, в адмінмежах Кузьминогребельської сільської ради.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>