Рішення позачергової 20 сесії районної ради:

1.       Про головного лікаря Христинівської ЦРЛ.

2.       Про в.о. директора районного ФОК «Колос».

3.       Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2017 рік.

4.       Про внесення доповнень до районної Програми «Інноваційні школи Христинівщини» на період до 2020 року.

5.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

6.       Про районну програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС У Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2017 рік».

7.       Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Христинівській районній раді та її виконавчому апараті.

8.       Про Статут Верхняцької дитячої школи мистецтв (нова редакція).

9.       Про відпустку голови районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

10.   Про відпустку заступника голови районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

11.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Президента України, Генерального Прокурора України, голови Черкаської обласної державної адміністрації, голови Черкаської обласної ради, голови політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та голови Черкаської обласної організації політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>