Результати поіменного голосування позачергової 21 сесії:

1.       Про внесення змін до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

2.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

3.       Про визначення функціонального призначення підвального приміщення головного корпусу амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м. Христинівка.

4.       Про надання дозволу на демонтаж будівлі стрілецького тиру Великосевастянівського НВК.

5.       Про надання СТОВ «Обрій» в тимчасове користування на умовах оренди частину нежитлового приміщення районної комунальної власності.

6.       Про заробітну плату головного лікаря Христинівської ЦРЛ.

7.       Про звернення депутатів районної ради щодо діяльності позашкільних спортивних закладів району.

8.       Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>