Результати поіменного голосування 22 сесії:

1.       Про затвердження Статуту Заячківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.».

2.       Про затвердження Статуту Верхняцького МНВК (нова редакція).

3.       Про внесення змін до Статуту Христинівської дитячої музичної школи.

4.       Про внесення змін до районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

5.       Про внесення змін до районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

6.       Про Програму поводження з твердими побутовими відходами в Христинівському районі на 2017-2022 роки.

7.       Про внесення доповнень та змін до Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

8.       Про Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади Христинівського району на 2017 рік.

9.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

10.   Про стан використання земель водного фонду на території району.

11.   Про стан матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл району.

12.   Про внесення змін до складу Президії районної ради.

13.   Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

14.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,5000 га для ведення фермерського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

15.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 39,2000 га для ведення фермерського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

16.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0007 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Куцого А.П. в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

17.   Про надання дозволу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на проведення реконструкції частини будівлі.

18.   Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції.

19.   Про передачу обладнання і матеріальних цінностей з балансу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на баланс Христинівської ЦРЛ.

20.   Про дострокове розірвання договору оренди майна районної комунальної власності від 27.09.2005 року.

21.   Про дострокове розірвання договору оренди майна районної комунальної власності від 30.12.2016 року.

22.   Про дострокове розірвання договору оренди майна районної комунальної власності від 04.01.2017 року.

23.   Про дострокове розірвання договору оренди легкового автомобіля ВАЗ 21053 від 12.03.2016 року.

24.   Про надання Христинівській ЦРЛ у тимчасове користування на умовах оренди легкового автомобіля ВАЗ 21053.

25.   Про надання Христинівській ЦРЛ у тимчасове користування на умовах оренди вантажного автомобіля ГАЗ 3307, який знаходиться на балансі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

26.   Про надання головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області у тимчасове користування на умовах оренди комунального майна районної ради.

27.   Про надання ТОВ «лайфсел» у тимчасове користування на умовах оренди частини майнового комплексу кінотеатру «Ювілейний».

28.   Про надання ФОП Швайка Т.М. у тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» Христинівської районної ради.

29.   Про надання ФОП Лісняк Н.М. у тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Христинівського районного Будинку культури.

30.   Про внесення змін до рішення районної ради від 12.07.2017 № 21-5/VII «Про надання СТОВ «Обрій» в тимчасове користування на умовах оренди частину нежитлового приміщення районної комунальної власності».

31.   Про надання ТОВ «МТК» Максімед» у тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Верхняцького МНВК Христинівської районної ради.

32.   Про звернення Христинівської районної ради до Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо зміцнення керівництва Христинівського відділення поліції.

33.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до міського голови М.М. Наконечного та депутатів міської ради.

34.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної поліції України, Служби безпеки України про надання належної правової та політичної оцінки вчиненим М.Саакашвілі та його прибічниками діям, а також про вжиття відповідних процесуальних дій щодо всіх учасників прориву державного кордону.

35.   Про колективнe звернення жителів с. Осітна Христинівського району про зупинення можливого рейдерства землі та підприємства СТОВ «Маяк-Агро» працівниками правоохоронних органів.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>