Рішення 4 сесії районної ради:

1.       Про інформацію прокурора Христинівського відділення Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

2.       Про інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

3.       Про прийняття у спільну власність територіальних громад Христинівського району цілісного майнового комплексу і реорганізацію державного закладу «Вузлова лікарня станції Христинівка ДП «Одеська залізниця».

4.       Про звернення Христинівської районної ради до Черкаської обласної ради щодо надання фінансової підтримки для забезпечення функціонування медичних закладів району.

5.       Про проект плану стратегічного розвитку Христинівського району до 2020 року.

6.       Про основні напрямки економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2016 рік.

7.       Про районну комплексну Програму навчання і виховання обдарованих дітей та молоді «Обдарованість» на 2016-2020 роки.

8.       Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

9.       Про районну цільову соціальну Програму протидії ВІЛ-інфекцій /СНІДу на 2015-2018 роки.

10.   Про районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

11.   Про надання ФОП Косар Н.О. в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення першого поверху головного корпусу Христинівської центральної районної лікарні.

12.   Про внесення доповнення до рішення районної ради від 01.07.2011 № 7-8/VI «Про перелік об’єктів районної комунальної власності».

13.   Про утворення тимчасової лічильної комісії районної ради.

14.   Про заходи щодо збереження і подальшого використання районного комунального майна ліквідованих Веселівського і Пеніжківського НВК.

15.   Про делегування повноважень районної ради Христинівській районній державній адміністрації.

16.   Про план роботи районної ради на І півріччя 2016 року.

17.   Про затвердження технічної документації щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,7138 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

18.   Про затвердження технічної документації щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 1.2850 га, для ведення особистого селянського господарства в адмінмежах Угловатської сільської ради.

19.   Про затвердження технічної документації щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 3,7619 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Христинівської міської ради.

20.   Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України щодо розгляду та внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України.

21.   Про звернення до Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області.

22.   Про звернення депутатів районної ради від районної організації ВО «Свобода».

23.   Про звернення депутатів районної ради від районної організації ВО «Свобода» щодо політичних репресій в Україні.

24.   Про Програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг на 2016-2017 роки.

25.   Про комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016 рік.

26.   Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

27.   Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 № 34-4/VІ «Про районний бюджет на 2015 рік».

28.   Про районний бюджет на 2016 рік.

<< Попередня сесія  |  Наступна сесія >>