Результати поіменного голосування 23 сесії:

1.      Про звернення жителів сіл Ботвинівка та Гребля Христинівського району щодо будівництва підвідного газопроводу.

2.      Про основні напрямки економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік.

3.      Про стан дотримання на території Христинівського району вимог трудового законодавства щодо встановлення трудових відносин із найманими працівниками і забезпечення їм соціальних гарантій.

4.      Про хід виконання Програми «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у загальноосвітніх закладах Христинівського району на 2016-2017 роки».

5.      Про хід опалювального сезону 2017-2018 років в установах і закладах соціальної сфери Христинівського району.

6.      Про хід реалізації основних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» у Христинівському районі.

7.      Про Програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг на 2018-2020 роки.

8.      Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 28.04.2015.

9.      Про надання КП «Христинівська Центральна районна аптека №84» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

10.  Про надання ТОВ «Агрофірма Орадівка» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

11.  Про надання фінансовому управлінню Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

12.  Про надання Головному управлінню юстиції у Черкаській області для відділу РАЦК Христинівського районного управління юстиції в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

13.  Про надання ФОП Яковлєвій Г.І. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

14.  Про скасування рішення районної ради від 27.09.2017 №22-30/VIІ «Про внесення змін до рішення районної рад від 12.07.2017 №21-5/VIІ «Про надання СТОВ «Обрій» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення районної комунальної власності».

15.  Про надання згоди на звільнення від оплати за навчання.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>