Результати поіменного голосування 25 сесії:

1.       Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік.

2.       Про районну Програму щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Христинівському районі.

3.       Про внесення змін і доповнень до районної Програми надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2014-2017 роки.

4.       Про Програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2018-2020 роки.

5.       Про хід виконання «Районної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2013-2017 роки.

6.       Про Районну програму «Газифікація населених пунктів Христинівського району на 2018-2020 роки.

7.       Про внесення доповнень до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

8.       Про районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

9.       Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

10.   Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

11.   Про районний бюджет на 2018 рік.

12.   Про надання дозволу Христинівській центральній районній лікарні на списання основних засобів.

13.   Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 01.06.2016.

14.   Про надання комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

15.   Про надання виконавчому комітету Орадівської сільської ради в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

16.   Про надання ФОП Митнику Є.О. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

17.   Про звернення депутатів районної ради «Про правове врегулювання правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення».

18.   Про звернення депутатів районної ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

19.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ.

20.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КЗ ЦПМСД Христинівського району.

21.   Про Положення про тендерний комітет виконавчого апарату Христинівської районної ради.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>