Христинівська районна рада - Результати поіменного голосування 28 сесії

Результати поіменного голосування 28 сесії:

1.       Про Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

2.       Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

3.       Про Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради.

4.       Про надання дозволу на будівництво корпусу спортивної зали та їдальні зблокованих до існуючої будівлі Малосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області (вул. Українська, 23А с. Мала Севастянівка Христинівського району Черкаської області).

5.       Про Статут ФОК ФП «Олімп» (нова редакція).

6.       Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу позашкільної освіти.

7.       Про хід виконання Програми «Питна вода» Христинівського району на 2009-2020 роки.

8.       Про хід виконання рішень районної ради від 22.04.2016 №8-5/VII і від 01.03.2017 №16-4/VII «Про виконання рекомендацій щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства».

9.       Про Програму зайнятості населення Христинівського району на 2018-2020 роки.

10.   Про Програму «Підвищення безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на 2018-2020 роки.

11.   Про внесення змін і доповнень до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

12.   Про внесення доповнень до Районної програми благоустрою населених пунктів на 2017-2022 роки.

13.   Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання основних засобів.

14.   Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 02.06.2017 укладеного з архівним сектором Христинівської райдержадміністрації.

15.   Про надання архівному сектору Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

16.   Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 20.10.2016 року укладеного з відділом АПР Христинівської РДА.

17.   Про надання управлінню регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

18.   Про надання Управлінню соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

19.   Про надання відділу освіти Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.   Про надання Службі у справах дітей Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

21.   Про надання ФОК «Колос» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

22.   Про надання ФОП Швайка Н.В. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

23.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,7797 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Углуватської сільської ради.

24.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,8849 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Углуватської сільської ради.

25.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,2537 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

26.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,6124 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

27.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,6935 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

28.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,2593 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

29.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 2,7044 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

30.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 12,3223 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради.

<< Попередня сесія    |   Наступна сесія >>