Рішення 27 сесії районної ради:

1.       Звіт голови районної ради Бордуна А.В. за період з 1 березня 2017 року по 21 березня 2018 року.

2.       Звіт голови райдержадміністрації Денисюк Л.М. про здійснення районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою і реалізацію Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

3.       Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4.       Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

5.       Про реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

6.       Про погодження клопотання на отримання ліцензії щодо користування надрами.

7.       Про районну Програму розвитку дошкільної освіти на 2018-2022 роки.

8.       Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки.

9.       Про цільову Програму проведення заходів, направлених на запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій, утворення запасу матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на 2018-2019 роки.

10.   Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Христинівському районі на 2018-2021 роки.

11.   Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22.12.2017 №25-13/VІI «Про погодження на дострокове розірвання договору оренди майна районної комунальної власності від 01.06.2016».

12.   Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22.12.2017 №25-14/VІI «Про надання комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

13.   Про внесення змін до рішення районної ради від 12.04.2017 №18-16/ VІI «Про надання структурним підрозділам апарату райдержадміністрації і відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлові приміщення Будинку рад».

14.   Про надання відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлових приміщень Будинку рад.

15.   Про внесення змін до рішення районної ради від 14.12.2016 №13-9/VIІ «Про надання комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна».

16.   Про надання ПАТ КБ «ПриватБанк» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

17.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,9705 га для ведення особистого селянського господарства в адмінмежах Талалаївської сільської ради.

18.   Про надання дозволу Христинівській центральній районній лікарні на списання основних засобів.

19.   Про надання дозволу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на списання основних засобів.

20.   Про надання дозволу відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на списання основних засобів.

21.   Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.