Результати поіменного голосування 29 сесії:

1.       Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. «Про недостойну поведінку народного депутата України Яценка Антона Володимировича».

2.       Про районну програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2018 рік».

3.       Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік.

4.       Про районну Програму «Організація харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та дітей пільгових категорій на 2018-2020 роки».

5.       Про затвердження передавального акту.

6.       Про продовження трудових відносин з головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

7.       Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

8.       Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області (нова редакція).

9.       Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 25 квітня 2018 року №28-2/VІІ «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області».

10.   Про призначення директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області.

11.   Про призначення директора ДЮК ФП «Олімп».

12.   Про хід виконання Програми «Забезпечення екологічної безпеки у Христинівському районі на 2016-2020 роки».

13.   Про хід виконання Програми енергозбереження та енергоефективності в Христинівському районі на 2016-2020 роки.

14.   Про Положення про конкурс та призначення на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

15.   Про Положення про конкурс на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

16.   Про внесення змін до списку присяжних.

17.   Про надання відділу освіти РДА згоди на введення додаткових посад.

18.   Про перелік об’єктів районної комунальної власності.

19.   Про дотримання вимог чинного законодавства щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, які перебувають в управлінні районної ради.

20.   Про внесення змін і доповнень до рішення Христинівської районної ради від 12 липня 2018 року №21-4/VII «Про надання дозволу на демонтаж будівлі стрілецького тиру Великосевастянівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів».

21.   Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання основних засобів.

22.   Про надання дозволу відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на списання на списання основних засобів.

23.   Про передачу в комунальну власність територіальним громадам частини будівлі (приміщення ФАПу КНП «ЦПМСД» Христинівського району).

24.   Про надання ФОП Крижанівському В.П. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

25.   Про надання ТОВ «Фармацевтична фірма Ваше здоров’я» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

26.   Про надання структурним підрозділам апарату Христинівської РДА в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

27.   Про план роботи Христинівської районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

28.   Про надання відпустки голові районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

29.   Про надання відпустки заступнику голови районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

30.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Верховної Ради України.

<< Попередня сесія    |     Наступна сесія >>

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.