Результати поіменного голосування 30 сесії:

1.       Про заяву директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області Строгої С.П.

2.       Про внесення змін до складу Президії районної ради.

3.       Про Статут Великосевастянівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» (нова редакція).

4.       Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Христинівська районна рада.

5.       Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік.

6.       Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

7.       Про внесення доповнень до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

8.       Про організацію громадських робіт в Христинівському району в 2018 році.

9.       Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

10.   Про стан реформування освітньої галузі в районі відповідно вимог Закону України «Про освіту».

11.   Про припинення діяльності Верхняцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

12.   Про надання відділу освіти РДА згоди на введення посад.

13.   Про створення структурного підрозділу Христинівської дитячої музичної школи.

14.   Про надання КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

15.   Про надання Христинівській районні дитячо-юнацькі спортивні школі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

16.   Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення першого поверху Христинівської центральної районної лікарні.

17.   Про надання ФОП Капітану О.С. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

18.   Про надання ФОП Аракеляну С.С. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

19.   Про надання ФОП Удоду І.Л. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.   Про надання Управлінню соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

21.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності в адмінмежах Христинівської сільської ради.

22.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сичівка, селищ Сичі та Яри Сичівської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

23.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі.

24.   Про підтримку звернення жителів району до Христинівської районної ради до ПАТ «Укрзалізниця» і регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

25.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в м. Христинівка.

<< Попередня сесія    |    Наступна сесія >>

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.