Результати поіменного голосування 32 сесії:

1.      Про Статут районного ФОК «Колос» (нова редакція).

2.      Про Статут Христинівської районної ДЮСШ (нова редакція).

3.      Про хід виконання цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції СНІДу на 2015-2018 роки.

4.      Про хід виконання районної Програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014-2017 роки із змінами і доповненнями, затвердженими рішенням районної ради від 22.12.2017 № 25-3/VII.

5.      Про хід виконання Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2018 року.

6.      Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

7.      Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

8.      Про Програму підтримки і розвитку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

9.      Про районну Програму забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами на 2019-2020 роки.

10.  Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.

11.  Про Програму розвитку дорожнього господарства по Христинівському району на 2019-2021 роки.

12.  Про районний бюджет на 2019 рік.

13.  Про внесення змін і доповнень до Програми підтримки діяльності районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік.

14.  Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

15.  Про інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

16.  Про інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Христинівського району».

17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

18.  Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

19.  Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ.

20.  Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

21.  Про внесення доповнень і змін до Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад Христинівського району і об’єктів Христинівської районної ради.

22.  Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26.09.2018 №30-15/VIІ «Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна».

23.  Про надання фінансовому управлінню Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

24.  Про надання Христинівській міській раді в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

25.  Про надання Христинівській районній державній адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

26.  Про надання ПрАТ «ВФ Україна» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

27.  Про надання ТВБК №10023/0121 філії Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

28.  Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання та демонтаж основних засобів.

29.  Про надання дозволу відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на списання основних засобів.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>