Результати поіменного голосування 33 сесії:

1.       Про призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

2.       Про хід виконання Програми «Здоров’я населення Христинівського району на 2013-2020 роки».

3.       Про план заходів План заходів щодо реформування закладів загальної середньої освіти Христинівського району.

4.       Про «Положення про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району».

5.       Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.

6.       Про внесення змін і доповнень до районної Програми «Територіальна оборона на 2019-2020 роки».

7.       Про «Комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2020 роки».

8.       Про «Програму протидії тероризму на території Христинівського району протягом 2019-2023 років».

9.       Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям.

10.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди управлінню соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації комунального майна.

11.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди відділу освіти Христинівської райдержадміністрації комунального майна.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>