Рішення 32 сесії районної ради:

1.       Про Статут районного ФОК «Колос» (нова редакція).

2.       Про Статут Христинівської районної ДЮСШ (нова редакція).

3.       Про хід виконання цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції СНІДу на 2015-2018 роки.

4.       Про хід виконання районної Програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014-2017 роки із змінами і доповненнями, затвердженими рішенням районної ради від 22.12.2017 № 25-3/VII.

5.       Про хід виконання Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2018 року.

6.       Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

7.       Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

8.       Про Програму підтримки і розвитку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

9.       Про районну Програму забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами на 2019-2020 роки.

10.   Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.

11.   Про Програму розвитку дорожнього господарства Христинівського району на 2019-2021 роки.

12.   Про районний бюджет на 2019 рік.

13.   Про внесення змін і доповнень до Програми підтримки діяльності районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік.

14.   Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

15.   Про інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Христинівського району».

16.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

17.   Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

18.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ.

19.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

20.   Про внесення доповнень і змін до Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад Христинівського району і об’єктів Христинівської районної ради.

21.   Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26.09.2018 №30-15/VIІ «Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна».

22.   Про надання фінансовому управлінню Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

23.   Про надання Христинівській міській раді в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

24.   Про надання Христинівській районній державній адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

25.   Про надання ПрАТ «ВФ Україна» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

26.   Про надання ТВБК №10023/0121 філії Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

27.   Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання та демонтаж основних засобів.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>