Рішення 33 сесії районної ради:

1.       Про призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

2.       Про хід виконання районної Програми «Здоров’я населення Христинівського району на 2013-2020 роки».

3.       Про План заходів щодо реформування закладів загальної середньої освіти Христинівського району.

4.       Про Положення про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району.

5.       Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.

6.       Про внесення змін і доповнень до районної Програми «Територіальна оборона на 2018-2020 роки».

7.       Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям.

8.       Про комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій в мирний час та особливий період на 2019-2020 роки.

9.       Про Програму протидії тероризму на території Христинівського району протягом 2019-2023 років.

10.   Про надання управлінню соціального захисту населення Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

11.   Про надання відділу освіти Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>