Рішення 34 позачергової сесії районної ради:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №25-11/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік»

2.       Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

3.       Про Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади в Христинівському районі на 2019-2020 роки.

4.       Про районну Програму «Національний план дії щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».

5.       Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2018 року №32-12/VIІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

6.       Про надання в тимчасове користування на умовах оренди ФОП Ратушній Л.М. комунального майна.

7.       Про надання в тимчасове користування на умовах оренди виконавчому комітету Орадівської сільської ради комунального майна.

8.       Про надання Єрківській селищній раді в тимчасове користування на умовах оренди основних засобів.

9.       Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання основних засобів.

10.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області до регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>