Результати поіменного голосування 35 сесії:

1.       Про звіт голови районної ради Бордуна А.В. про роботу ради за період з березня 2018 року по квітень 2019 року.

2.       Про хід виконання Програми «Розвиток земельних відносин у Христинівському районі на 2011-2020 роки».

3.       Про хід виконання Програми «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Христинівському районі на 2017-2020 роки».

4.       Про районну Програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2019 рік».

5.       Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Зоряне Зорянської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

6.       Про надання комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

7.       Про надання районному ФОК «Колос» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

8.       Про надання службі у справах дітей Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

9.       Про надання Христинівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

10.    Про надання Орадівській сільській об’єднаній архівній установі в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

11.    Про внесення змін до рішення районної ради від 31.10.2018 №31-3/VІІ «Про надання комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>