Результати поіменного голосування 37 сесії:

1.       Про реорганізацію лікувально-профілактичного закладу «Христинівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Христинівська районна лікарня Христинівської районної ради Черкаської області».

2.       Про надання ФОП Швайка Т.М. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

3.       Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

4.       Про надання ГО «Спілка воїнів-учасників АТО в Христинівському районі» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

5.       Про передачу комунального майна.

6.       Про надання дозволу відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на списання основних засобів.

7.       Про надання дозволу відділу освіти на відчуження будівельних матеріалів.

8.       Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Вербувата Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

9.       Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Багачівка Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

10.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Мала Іванівка Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

11.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Осітна Осітнянської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

12.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Христинівка Христинівської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

13.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Пеніжкове Пеніжківської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

14.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Заячківка Заячківської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

15.   Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.

16.   Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

17.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Служби автомобільних доріг в Черкаській області та Управління Укртрансбезпеки в Черкаській області.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>