Рішення 37 сесії районної ради:

1.      Про реорганізацію лікувально-профілактичного закладу «Христинівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Христинівська районна лікарня Христинівської районної ради Черкаської області».

2.      Про надання ФОП Швайці Т.М. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

3.      Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

4.      Про надання ГО «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Христинівського району» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

5.      Про передачу комунального майна.

6.      Про надання дозволу відділу освіти Христинівської районної державної адміністрації на списання основних засобів.

7.      Про надання дозволу відділу освіти Христинівської районної державної адміністрації на відчуження будівельних матеріалів.

8.      Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Вербувата Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

9.      Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Багачівка Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Мала Іванівка Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Осітна Осітнянської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Христинівка Христинівської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Пеніжкове Пеніжківської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Заячківка Заячківської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

15.  Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

16.  Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.

17.  Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Служби автомобільних доріг в Черкаській області та Управління Укртрансбезпеки в Черкаській області.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>