Результати поіменного голосування 39 сесії:

1.       Про створення комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

2.       Про затвердження передавального акту.

3.       Про програму підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

4.       Про внесення змін до районної Програми забезпечення житлом медичних працівників лікувально-профілактичних закладів районної комунальної власності на 2019-2030 роки (нова редакція).

5.       Про внесення змін до районної Програми «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2019 рік».

6.       Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2019 рік».

7.       Про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства по Христинівському районі на 2019-2020 роки.

8.       Про стан підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

9.       Про Положення про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району (нова редакція).

10.   Про надання згоди на звільнення від оплати за навчання.

11.   Про визнання залишків лісового масиву «Гонтів ліс» об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення.

12.   Про дотримання вимог чинного законодавства щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, які перебувають в управлінні районної ради.

13.   Про передачу комунального майна.

14.   Про надання ТОВ «Редакції газети «Трибуна хлібороба»» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

15.   Про внесення змін до рішення районної ради від 12.07.2017 №21-5/VIІ «Про надання СТОВ «Обрій» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна».

16.   Про надання фінансовому управлінню Христинівської районної державної адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

17.   Про надання ТОВ «лайфселл» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

18.   Про надання Орадівській сільській об’єднаній архівній установі Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

19.   Про надання комунальному проектно-виробничому архітектурно-планувальному підприємству «Облархбюро» Черкаської обласної ради в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.   Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської районної державної адміністрації на списання основних засобів.

21.   Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Ботвинівка та села Гребля Ботвинівської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>