foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиРішення 41 сесії районної ради:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2019 рік».

2.       Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2020 рік.

3.       Про Програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019-2020 роки.

4.       Про районний бюджет Христинівського району на 2020 рік.

5.       Про затвердження звіту про оцінку однокімнатної квартири №4, що знаходиться за адресою: м. Христинівка, вул. Валюка, буд. 55.

6.       Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2020 рік.

7.       Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області на 2020 рік.

8.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення експертної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в постійному користуванні ДП ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В. Зубця і розташовані в адмінмежах Христинівської міської, Малосевастянівської та Шукайводської сільських рад.

9.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в постійному користуванні ДП ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В. Зубця і розташовані в адмінмежах Христинівської міської, Малосевастянівської та Шукайводської сільських рад.

10.   Про надання структурним підрозділам апарату Христинівської районної державної адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

11.   Про надання державному підприємству «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

12.   Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.

13.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

14.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

15.   Про погодження Статуту громадського формування «Христинівська варта».

 

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада