Результати поіменного голосування 43 сесії:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 №32-12/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2019 рік».

2.       Про звіт про виконання районного бюджету Христинівського району за 2019 рік.

3.       Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 №41-4/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2020 рік».

4.       Про створення комунального науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області.

5.       Про Положення про проведення конкурсу на посаду завідувача та методистів науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області.

6.       Про виконання рішення Христинівської районної ради від 21.03.2018 №27-26/VII «Про звернення Христинівської районної державної адміністрації».

7.       Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 19.12.2018 №32-6/VIІ «Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району».

8.       Про надання відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської районної державної адміністрації згоди на введення 0,5 ставки кухаря.

9.       Про внесення змін до рішення районної ради від 20.03.2019 №34-3/VIІ «Про Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади в Христинівському районі на 2019-2020 роки».

10.   Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Углуватка Угловатської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

11.   Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Христинівка Черкаської області.

12.   Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.

13.   Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

14.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>