Результати поіменного голосування 43 сесії:

1.       Про призначення директора комунальної науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області.

2.       Про надання відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації згоди на внесення змін до штатного розпису.

3.       Про затвердження структури та чисельності працівників комунальної науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області.

4.       Про надання дозволу на капітальний ремонт системи газопостачання котельні.

5.       Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 №41-4/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2020 рік».

6.       Про зміну істотних умов праці директорів закладів загальної середньої освіти Христинівської районної ради.

7.       Про створення Великосевастянівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселики» Христинівської районної ради Черкаської області.

8.       Про створення Заячківського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Христинівської районної ради Черкаської області.

9.       Про Положення про проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів освіти Христинівської районної Черкаської області (нова редакція).

10.   Про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на 2018-2022 роки.

11.   Про реорганізацію Шукайводського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради Черкаської області.

12.   Про зміну назви Осітнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області.

13.   Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку дорожнього господарства Христинівського району на 2019-2021 роки.

14.   Про хід виконання Програми «Забезпечення екологічної безпеки у Христинівському районі на 2016-2020 роки».

15.   Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району телемедичного обладнання.

16.   Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Христинівської районної ради службового автотранспорту – легкового автомобіля.

17.   Про надання районному ФОК «Колос» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

18.   Про надання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

19.   Про надання ТОВ «лайфселл» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.   Про надання ТВБВ № 10023/0121 АТ «Державний ощадний банк України» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

21.   Про надання ФОП Ковбасюк С.Г. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

22.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Будинку Рад під розміщення громадської приймальні народного депутата України.

23.   Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської районної державної адміністрації на списання основних засобів.

24.   Про план роботи Христинівської районної ради на ІІ півріччя 2020 року.

25.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області.

26.   Про надання відпустки голові районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

27.   Про надання відпустки заступнику голови районної ради і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>