foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиРезультати поіменного голосування позачергової 45 сесії:

1.       Про призначення Криворучко Катерини Романівни на посаду директора Великосевастянівського закладу дошкільної освіти «Веселики» Христинівської районної ради Черкаської області.

2.       Про Статут комунальної науково-методичної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Христинівської районної ради Черкаської області (нова редакція).

3.       Про внесення змін до Положення «Про конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Христинівського району.

4.       Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району телемедичного обладнання.

5.       Про прийняття у комунальну власність Христинівської районної ради службового автотранспорту – легкового автомобіля.

6.       Про перелік об’єктів районної комунальної власності.

7.       Про затвердження передавального акту по опорному закладі освіти «Христинівський ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області.

8.       Про затвердження передавального акту по опорному закладі освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області.

9.       Про затвердження передавального акту по Заячківському навчально-виховному комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради Черкаської області.

10.   Про затвердження передавального акту по Шукайводському навчально-виховному комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради Черкаської області.

11.   Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської районної державної адміністрації на списання основних засобів.

12.   Про надання КНП «Христинівська центральна районна лікарня» в тимчасове користування на умовах оренди легкового автомобіля.

13.   Про надання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди службового автотранспорту – легкового автомобіля.

14.   Про надання відділу освіти, культури молоді і спорту Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

15.   Про надання комунальній науково-методичній установі «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

16.   Про надання ТВБВ №10023/0121 АТ «Державний ощадний банк України» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

17.   Про надання фізичній особі-підприємцю Митнику Є.О. в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

18.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Будинку Рад під розміщення громадської приймальні народного депутата України Яценка А.В.

19.   Про надання в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення поліклінічного відділення під розміщення громадської приймальні народного депутата України Нагаєвського А.С.

20.   Про безоплатну передачу комунального майна у власність місцевих рад Христинівського району.

 

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада