Результати поіменного голосування позачергової 46 сесії:

1.       Про звільнення Поліщук В.Г. з посади директора Великосевастянівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів».

2.       Про зміну назви Заячківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області.

3.       Про заяву Кравчука В.В. - головного лікаря КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

4.       Про затвердження плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівської районної ради Черкаської області.

5.       Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Чайківка Угловатської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>