foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиРезультати поіменного голосування 47 сесії:

1.       Про призначення директора опорного закладу освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області.

2.       Про призначення директора Шукайводської гімназії Христинівської районної ради Черкаської області.

3.       Про призначення директора Заячківського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Христинівської районної ради Черкаської області.

4.       Про затвердження Статуту опорного закладу освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області.

5.       Про внесення змін і доповнень до районної цільової програми «Призовна дільниця» 2016-2020 роки.

6.       Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 №41-4/VII «Про районний бюджет Христинівського району на 2020 рік».

7.       Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

8.       Про затвердження плану розвитку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

9.       Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2021 рік.

10.   Про затвердження фінансового плану КНП «Христинівська центральна районна лікарня» Христинівського району на 2021 рік.

11.   Про районну Програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Христинівської державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2020 рік».

12.   Про надання згоди на звільнення від оплати за навчання.

13.   Про безоплатну передачу комунального майна.

14.   Про укладання додаткової угоди до строкового трудового договору (контракту) з головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

 

<< Попередня сесія   |    Наступна сесія >>

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада