Результати поіменного голосування 10 сесії:

1.       Про інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

2.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

3.       Про затвердження Статуту Христинівської дитячої музичної школи (нова редакція).

4.       Про надання згоди на призначення директора Христинівської дитячої музичної школи.

5.       Про Статути дошкільних навчальних закладів Христинівського району:

·         Статут ДНЗ №1.

·         Статут ДНЗ №2.

·         Статут ДНЗ №3.

·         Статут ДНЗ №4.

·         Статут ДНЗ №5.

·         Статут ДНЗ №6.

·         Статут ДНЗ Заячківка.

·         Статут ДНЗ Мала Севастянівка.

·         Статут ДНЗ Орадівка.

·         Статут ДНЗ Синиця.

·         Статут ДНЗ Шельпахівка.

·         Статут ДНЗ Ягубець.

6.       Про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року.

7.       Про Програму правової освіти населення на 2016-2020 роки.

8.       Про комплексну Програму профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

9.       Про Програму енергозбереження та енергоефективності в Христинівському районі на 2016-2020 роки.

10.   Про Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Христинівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2020 роках.

11.   Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

12.   Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг на 2016-2017 роки.

13.   Про Програму з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району 2016-2017 року.

14.   Про внесення змін до складу президії районної ради.

15.   Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.

16.   Про скасування рішення районної ради від 24.06.2015 №37-13/VI «Про надання ФОП Плужнику М. А. в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення першого поверху головного корпусу Христинівської ЦРЛ».

17.   Про внесення змін до Положення про порядок передачі спільного комунального майна територіальних громад Христинівського району і майна районної ради в тимчасове користування на умовах оренди.

18.   Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності.

19.   Про надання дозволу на проведення демонтажу даху будівлі котельні Угловатського НВК.

20.   Про відпустку голови Христинівської районної ради.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>