Рішення 10 сесії районної ради:

1.       Про інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

2.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 № 4-28/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

3.       Про затвердження Статуту Христинівської дитячої музичної школи (нова редакція).

4.       Про надання згоди на призначення директора Христинівської дитячої музичної школи.

5.       Про надання дозволу на проведення демонтажу даху будівлі котельні Угловатського НВК.

6.       Про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року.

7.       Про Програму правової освіти населення на 2016-2020 роки.

8.       Про комплексну Програму профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

9.       Про Програму енергозбереження та енергоефективності в Христинівському районі на 2016-2020 роки.

10.   Про Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Христинівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2020 роках.

11.   Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

12.   Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг на 2016-2017 роки.

13.   Про Програму з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району на 2016-2018 року.

14.   Про внесення змін до складу Президії районної ради.

15.   Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.

16.   Про скасування рішення районної ради від 24.06.2015 №37-13/VI «Про надання ФОП Плужнику М. А. в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення першого поверху головного корпусу Христинівської ЦРЛ».

17.   Про внесення змін до Положення про порядок передачі спільного комунального майна територіальних громад Христинівського району і майна районної ради в тимчасове користування на умовах оренди.

18.   Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності.

19.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №1 «Ромашка» загального розвитку, м. Христинівка.

20.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №2 «Малятко» загального розвитку, м. Христинівка.

21.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №3 «Сонечко» загального розвитку, м. Христинівка.

22.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №4 «Зайчатко» загального розвитку, м. Христинівка.

23.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №5 «Мальва» загального розвитку, м. Христинівка.

24.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №6 «Казка» загального розвитку, м. Христинівка.

25.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Дзвіночок» загального розвитку, с. Заячківка.

26.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Сонечко» загального розвитку, с. Мала Севастянівка.

27.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Чебурашка» загального розвитку, с. Орадівка.

28.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Калинка» загального розвитку, с. Синиця.

29.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Берізка» загального розвитку, с. Шельпахівка.

30.   Про затвердження Статуту комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» с. Ягубець.

31.   Про відпустку голови Христинівської районної ради.

<< Попередня сесія Наступна сесія >>

До уваги депутатів

26 вересня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 30 сесії районної ради VІІ скликання.