Результати поіменного голосування 11 сесії:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 «Про основні напрямки економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2016 рік».

2.       Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування і заробітну плату заступнику голови районної ради.

3.       Про хід виконання «Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району на 2016-2018 роки».

4.       Про внесення змін до рішення районної ради від 30.04.2016 року №9-1/VII «Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради з одночасним складанням повноважень депутата районної ради».

5.       Про хід виконання п. 18 рішення районної ради від 30.12.2015 року №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік», щодо виконання його доходної частини.

6.       Про хід виконання «Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на період до 2016 року».

7.       Про Програму «Впровадження інформативно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки».

8.       Про підготовку бюджетних закладів і установ району до опалювального сезону 2016-2017 років.

9.       Про звернення депутатів районної ради "Про незадовільну роботу т.в.о. начальника Христинівського відділку Уманського відділу Національної поліції ГУ НП в Черкаській обасті Мельника Ю.В.".

10.   Про хід виконання "Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на період до 2016 року".

11.   Про проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж місті Христинівка Христинівського району Черкаської області.

12.   Про звернення жителів с. Талалаївка до Христинівської районної ради.

13.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України про скасування постанови КМ України №315 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 року №758" щодо необгрунтованого підвищення тарифів на природній газ.

14.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради Черкаської області до Міністерства інфраструктури України, керівництва ПАТ "Укрзалізниця", регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" щодо забезпечення руху потягів №95 Черкаси-Львів та №96 Львів-Черкаси.

15.   Про хід виконання "Районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей до 2018 року".

16.   Про внесення змін до районної комплексної Програми "Турбота" на 2014-2020 рр.

17.   Про внесення змін до районної комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016 рік.

18.   Про передачу територіальній громаді м. Христинівка об’єкта нерухомого майна.

19.   Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання транспортного засобу.

20.   Про надання комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» у тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлових приміщень районної комунальної власності.

21.   Про затвердження ліквідаційного балансу державного закладу «Вузлова лікарня ст. Христинівка ДП «Одеська залізниця».

22.   Про погодження на дострокове розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення районного Будинку культури.

23.   Про голову постійної комісії районної ради.

24.   Про внесення змін до складу Президії.

25.   Про внесення змін і доповнень до Регламенту районної ради.

26.   Про Положення «Про помічника депутата Христинівської районної ради».

27.   Про відпустку голови районної ради.

<< Попередня сесія   | Наступна сесія >>

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.