Рішення 11 сесії районної ради:

1.      Про внесення змін до рішення районної ради від 30.04.2016 року № 9-1/VIІ «Про дострокове припинення повноважень заступника голови Христинівської районної ради з одночасним складанням повноважень депутата районної ради».

2.      Про обрання заступника голови Христинівської районної ради.

3.      Про хід виконання п. 18 рішення районної ради від 30.12.2015 р. № 4-28/VІI «Про районний бюджет на 2016 рік» (щодо виконання його дохідної частини).

4.      Про підготовку бюджетних установ і закладів району до опалювального сезону на 2016-2017 роки.

5.      Про хід виконання «Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району на 2016-2018 роки».

6.      Про Програму впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки.

7.      Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 № 4-6/VII «Про основні напрямки економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2016 рік».

8.      Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування і заробітну плату заступнику голови районної ради.

9.      Про звернення депутатів районної ради «Про незадовільну роботу т.в.о начальника Христинівського відділення Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області Мельника О.В.».

10.   Про хід виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на період до 2016 року.

11.   Про звернення депутатів Христинівської районної ради щодо виявлених порушень чинного законодавства при використанні земель державної власності, які знаходяться в адміністративних межах Талалаївської сільської ради Христинівського району Черкаської області.

12.   Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України про скасування постанови Кабінету Міністрів України № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів Українивід 1 жовтня 2015 року № 758» щодо необґрунтованого підвищення тарифів на природній газ.

13.   Про звернення до Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» і регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» щодо забезпечення руху потягів № 95 «Черкаси – Львів» і № 96 «Львів – Черкаси».

14.   Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2018 року.

15.   Про внесення змін до районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 рр..

16.   Про внесення змін до Районної комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016 рік затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2016р. №4-25/VII.

17.   Про передачу територіальній громаді м. Христинівка об’єкта нерухомого майна.

18.   Про надання дозволу Христинівській центральній районній лікарні на списання транспортного засобу.

19.   Про надання комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлових приміщень районної комунальної власності.

20.   Про затвердження ліквідаційного балансу ліквідованого державного закладу «Вузлова лікарня ст. Христинівка ДП «Одеська залізниця».

21.   Про погодження на дострокове розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення районного Будинку культури.

22.   Про голову постійної комісії районної ради.

23.   Про внесення змін і доповнень до Регламенту Христинівської районної ради.

24.   Про внесення змін до складу Президії районної ради.

25.   Про надання відпустки голові районної ради.

<< Попередня сесія  |  Наступна сесія >>