Результати поіменного голосування 12 сесії:

1.       Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Христинівського відділення Уманської ОДПІ для зміцнення матеріально-технічної бази на 2016 рік.

2.       Про затвердження «Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади Христинівського району на 2016 рік».

3.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015  №4-28/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

4.       Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

5.       Про внесення змін до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Христинівського району на 2016-2018 роки.

6.       Про хід виконання Програми «Питна вода Христинівського району на 2009-2020 роки».

7.       Про надання дозволу виконавчому апарату Христинівської районної ради на списання основних засобів (комп’ютерна та оргтехніка).

8.       Про надання ФОП Крижанівському В.П. у тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового вбудованого приміщення першого поверху амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м. Христинівка.

9.       Про надання ТОВ «АЛЬФА ПЛЮС» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення районної комунальної власності.

10.   Про надання відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлових приміщень Будинку рад.

11.   Про внесення змін до рішення районної ради від 09.12.2015 №3-13/VII «Про надання в тимчасове користування на умовах оренди структурним підрозділом райдержадміністрації нежитлового приміщення Будинку рад» із внесеними змінами від 22.04.2016 №8-16/VII.

12.   Про внесення змін до рішення районної ради від 22.04.2016 №8-14/VII «Про надання відділу регіонального розвитку та інфраструктури райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлового приміщення Будинку рад».

13.   Про внесення змін до п.1.1 рішення районної ради від 08.06.2016 № 10-18/VII «Про надання структурним підрозділам райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди нежитлового приміщення районної комунальної власності».

14.   Про надання Христинівській міській раді в тимчасове користування на умовах оренди нерухомого майна районної комунальної власності нежитлового приміщення Будинку рад.

15.   Про надання ГО «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Христинівського району» в тимчасове користування на умовах оренди частини нежитлових приміщень районного Будинку культури.

16.   Про дострокове розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення комунального майна Христинівської районної ради.

17.   Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів (твердопаливний котел).

18.   Про припинення діяльності комісії по ліквідації державного закладу «Вузлова лікарня станції Христинівка ДП «Одеська залізниця».

19.   Про Статут Христинівської дитячо-юнацької спортивної школи (нова редакція).

20.   Про внесення змін до районної Програми «Розвиток фізичної культури та спорту в Христинівському районі на 2007-2017 роки».

21.   Про внесення змін до складу постійних комісії районної ради.

<< Попередня сесія   |   Наступна сесія >>