foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиПленарне засідання позачергової чотирнадцятої сесії VII скликання, на якому головував голова районної ради А.В. Бордун, відбулося за участі 27 депутатів із обраних 34. 

Слід зазначити, що винесені на розгляд сесії питання попередньо і детально розглядалися на профільних комісіях, Президії районної ради, тож рішення по них приймалися май­же одноголосно.

Перш ніж прийняти основний фінан­совий документ на наступний рік, депутати внесли зміни до районної бюджету на поточний рік. З даного питання інформував начальник фінансового управління РДА М.М. Невшупа. 

Що стосується районного бюджету на 2017 рік, то доповідач детально зу­пинився на дохідній і видатковій части­нах, фінансуванні галузей освіти, меди­цини, культури, спорту. По закінченню інформації начальник фінансового управління РДА М.М. Невшупа зазначив, що дефіцит районного бюджету становитиме 5 млн. грн., але при наявності перехідного залишку і наполегливій праці по наповненню районної скарбниці є сподівання, що дефіцит бюджету в І кварталі буде ліквідований. 

Наступні питання: Про організацію хар­чування дітей пільгових категорій в ос­вітніх закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дитсадках та Про районну програму «Іннова­ційні школи Христинівщини» на період до 2020 року – озвучила начальник відділу освіти РДА Л.В. Семиволос. 

Районну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забез­печення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого мате­ріально-технічного резерву щодо попе­редження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017-2018 роки – представив І.В. Рябоконь, начальник відділу містобудування, архі­тектури, ЖКГ та цивільного захисту РДА. 

Про питання надання в оренду комунального майна, дострокове розірвання договору оренди майна та про надання дозволу на списання основних засобів, доповів Р.В. Олійник – начальник відділу з питань формування бюджету, управління майном районної комунальної власності та госпо­дарського забезпечення виконавчого апа­рату райради.

Далі депутати затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2017р., з яким ознайомила заступник голови районної ради Л.І. Федичканич. Депутати також дали згоду депутату Д.В.Овчаренку від ВО «Свобода» на дострокове припинення повноважень (за його власним бажанням). 

На завершення засідання голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк та голова районної ради А.В. Бордун подякували де­путатам за конструктивну і результативну роботу, привітали з новорічно-різдвяними святами, зичили здоров’я, добробуту, зла­годи і миру на українській землі.

Користуючись нагодою, депутат В.В. Костюк закликав депутатів долучитися до доброї справи – підтримати наших бійців на Сході подарунками, аби вони відчули атмосферу новорічно-різдвяних свят і справжню турботу земляків.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба»

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада