Шановні христинівчани!

Щиросердечно вітаємо вас з Новим роком!

Новорічне свято – це завжди надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок в незвіданне майбутнє. Тож нехай новий 2017-й буде щедрим на сповнені мрії, подолані перешкоди та рубежі. Хай дасть він вам творчого завзяття і наснаги, духовної величі і краси! Нехай магічна чарівність свята буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, що створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, які допоможуть здолати всі негаразди. Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює ваші серця!

Хай Новий рік принесе вам віру і надію у день прийдешній. Щастя вам, здоров’я, миру і злагоди, добра – у помислах, натхнення – у діях, успіхів – у праці!

Голова райдержадміністрації                                                Голова районної ради

Денисюк Л.М.                                                                               Бордун А.В.