foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиСкільки б років не минуло з часу виводу радянських військ з території Афганістану, проте ця сторінка історії не може бути викреслена і забута. Чужа війна, на якій 18-річні юнаки показали приклад мужності і героїзму, з болем відгукуватиметься в серці народу. 

Україна заплатила за афганську війну дорогу ціну – тисячі воїнів не повернулися до рідних домівок, сотні духовно і фізично зламані, десятки пропали безвісти. Христинівщина також понесла непоправну втрату – вже ніколи не обнімуть своїх матерів, дружин, дітей, наречених: М.В. Бондар, С.і. Галета, О.ГІ. Гловацький, В.М. Сивокобиленко, які віддали найдорожче – життя в тій ісламській країні, з честю виконавши інтернаціональний обов’язок. 

15 лютого учасники бойових дій на території інших держав, керівники району, міста, громадськсть зібралися, аби вшанувати воїнів-інтернаціоналістів. 

Зі словами глибокої поваги і вдячності за ратний подвиг до миротворців звернулася голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк: «Ви знаєте справжню ціну війни та миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відданість за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Тож звертаюся до вас з проханням допомагати нам у військово-патріотичному вихованні наших юнаків. Хочеться, щоб вони виросли справжніми чоловіками і гідно представляли район у лавах ЗСУ. 

Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих» точок планети. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. Дай Боже, вам і вашим сім’ям достатку, злагоди в родинах і найголовніше – мирного чистого неба». 

Людмила Миколаївна разом з головою районної організації Української спілки ветеранів Афганістану В.Ф. Марченком вручили нагороди хоробрим воїнам-інтернаціоналістам. 

Голова районної Спілки офіцерів і прапорщиків ЗСУ та органів внутрішніх справ В.Г. Валюк у своєму виступі наголосив на героїчному подвигу учасників «гарячих» точок і також вручив їм відзнаки. 

Проходять роки, затягуються рани, тьмяніють ордени й медалі, але афганська війна залишиться в пам’яті народу.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор В. Добринська.

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада