foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти1 березня, за участі 30 депутатів, відбулося чергове засідання 16 сесії Христинівської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради А.В. Бордун. 

В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк, депутати обласної ради О.В. Баштан та Р.В. Похольчук, голови територіальних громад району. 

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, голова Христинівської ТВК Л.К. Кобець ознайомив присутніх із постановами Христинівської ТВК від 28.12.2016 року про визнання повноважень і реєстрацію депутатів Христинівської районної ради Гончара Сергія Михайловича і Жданова Олексія Валерійовича замість вибулих депутатів О.В. Долобан та Д.В. Овчаренка та вручив їм посвідчення депутата Христинівської районної ради. 

 

 

За дорученням голови Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів генерал-полковника Палія В.М., голова районної ради А.В. Бордун вручив орден «За вірність народу України» депутату районної ради Марковичу М.М. 

Згідно порядку денного пленарного засідання, по першому питанню про роботу за період з 25.11.2015 по 01.03.2017 звітував голова районної ради Бордун А.В. 

Фінансові питання, зокрема Звіт про виконання районного бюджету за 2016 р., а також про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VІІ «Про районний бюджет на 2017р.», озвучив начальник фінансового управління РДА М.М. Невшупа. 

Як виконується рішення районної ради щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства – інформував в.о. начальника відділу Держгеокадастру в районі В.О. Підліснюк. За його інформацією, 515 АТОВців подали заяви на отримання 1030 га земельних наділів. З них 365 отримали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою на 730 га, а 150 ще чекають своєї черги. 

Про організацію громадських робіт у районі в 2017 році доповів директор районного центру зайнятості В.Є. Ковальський, зазначивши, що фахівцями служби зайнятості і надалі буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності залучення безробітних до громадських робіт та відповідних коштів місцевих бюджетів на їх виконання. 

Районну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року представила начальник відділу освіти РДА Л.В. Семиволос. 

Заступник голови районної ради Л.І. Федичканич ознайомила присутніх з положенням про щорічний районний конкурс на кращу сільську, селищну раду, а також повідомила про  зміни в складі профільних постійних комісій районної ради. 

В черговий раз, при розгляді питань про затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок приватної власності (2 га) громадянам: Л.Я. Сонгаль, Н.О. Тарнопольській, І.П. Тарнопольській, М.Х. Вовнянко та земельної ділянки державної власності 110,1735 га для ведення товарного сільгоспвиробництва ТОВ «Е і М Красива земля» в адмінмежах Розсішківської сільської ради, не обійшлося без взаємних звинувачень щодо правомірності районної ради вирішувати ці питання. 

В обговоренні згаданого питання взяли участь депутати В.В. Банар, В.Т. Бойко, С.І. Хливнюк, сільські голови П.Ф. Форостяний, Г.М. Паламарчук.

Далі депутати розглянули питання оренди комунальної власності і надали дозвіл на списання основних засобів відділу освіти РДА. 

На завершення роботи сесії депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, комітетів Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин і з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо передачі міським, селищним, сільським радам повноважень у галузі земельних відносин, а також висловили своє ставлення щодо блокади на Донбасі і запропонували Уряду затвердити порядок проходження товарів із окупованих територій та в зворотному напрямку. 

Не обійшли депутати увагою й нагальне питання ремонту доріг, зокрема відрізку Христинівка-Умань. Своє бачення вирішення даної проблеми вони виклали у зверненні до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», запропонувавши у поточному році провести не ремонт, а реконструкцію зазначеного відрізку дороги.

Військовий комісар району А.І. Стуженко у своєму виступі наголосив про важливість строкової та контрактної служби, висловив сподівання на плідну співпрацю з головами територіальних громад, закликав питання обороноздатності держави вирішувати спільно. 

Депутат обласної ради О.В. Баштан, який очолює профільну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, поінформував присутніх про перспективні питання реформування медичної галузі, зокрема, створення госпітальних округів на Черкащині, закликав підійти до цього питання з усією відповідальністю і зберегти кадровий потенціал та матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я району.

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада