З приходом весни все оживає, прокидається природа, вбираючись в зелені шати, розквітають первоцвіти. Саме такої прекрасної пори приходить до нас жіноче свято – 8 Березня, яке утотожнює Жінку-матір, Жінку-трудівницю, Жінку-весну, Жінку-красу. Берегиня роду людського, Берегиня домашнього вогнища – це вона плекає і леліє своїх діток, це вона невтомно трудиться, це вона огортає своєю любов’ю і турботою рідних та близьких.

Вшанувати прекрасну половину людства зібралися в районному будинку культури напередодні Міжнародного жіночого свята наші христинівчанки та керівники району, міста: Людмила Денисюк, Анатолій Бордун, Микола Наконечний.

З головної сцени линуть щирі вітання з нагоди 8 Березня від ведучих свята – Вероніки Білецької, Іллі Мазуренка та сильної статі.

«Міжнародний жіночий день знову нагадує, що всім найкращим ми зобов’язані жіноцтву. Оберігаючи родинне вогнище, випромінюючи доброту і тепло, вирішуючи безліч побутових і виробничих проблем, жінки залишаються чарівними, лагідними, чуйними і сильними.

Нелегка жіноча доля оспівана у піснях, їй присвячують вірші найталановитіші поети, перед жінкою схиляють голову всі – від старого до малого.

XXI століття вимагає від жінки бути водночас підприємливою і вольовою, ніжною й привабливою. Незважаючи на всі складнощі сьогодення, ви кохаєте, даруєте життя, виховуєте дітей, забезпечуєте сімейний затишок. Низький уклін вам за це! Гарного весняного настрою, добра, міцного здоров’я та сімейного щастя», – зичить голова районної ради Анатолій Бордун.

До святкових привітань долучаються міський голова Микола Наконечний та районний військовий комісар Анатолій Стуженко, які адресують жіноцтву слова щирої поваги та вдячності, бажають щасливої долі, світлих сонячних днів.

Юні таланти: Діана Шкатюк, Марійка Томачук, Катерина Лагуткіна, Дарина Беля, Олексій Цимбал, Оля Руденко, Анна Ковальчук, Анастасія Ісаєнко-Гонта, Цвєтана Самсоненко, ансамблі «Синичанка», «Козачата», «Грація», гурт «Барвінок», вихованці школи мистецтв та будинку дитячої і юнацької творчості дарують матусям, бабусям, сестричкам музичні номери.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор В. Добринська.