foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиПозачергова 17 сесія районної ради, яку провів голова районної ради А.В. Бордун, відбулася 6 квітня 2017 року за участі 24 депутатів. 

Перш ніж приступити до розгляду порядку денного, А.В. Бордун вручив комплект м’ячів учаснику АТО Ю.В. Заточному, аби наші захисники могли відволіктися в хвилини перепочинку. 

Юрій Заточний у свою чергу подякував землякам за підтримку і допомогу, яку бійці постійно відчувають на передовій. 

Під час засідання було обговорено і одноголосно схвалено подане фракціями Радикальної партії О. Ляшка та ВО «Батьківщина» звернення депутатів районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України та Національного агентства з питань запобігання корупції щодо негайного скасування рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року щодо абонентської плати за газ. 

В обговоренні зазначеного питання взяли участь депутати К.М. Микитас та В.Ю. Пономаренко, які наголосили на тому, що чергове підвищення тарифів «вдарить» в першу чергу по карману і так зубожілого народу. 

Підсумовуючи роботу зібрання, голова районної ради А.В. Бордун наголосив, що звернення депутатів є не політичним, а прийняте від імені простих христинівчан, які будуть не спроможні оплачувати такі тарифи. 

Звернення депутатів Христинівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Генеральної прокуратури України та Національного агентства з питань запобігання корупції щодо негайного скасування рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року щодо абонентської плати за газ.

 

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба».

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада