foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти12 квітня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 18 сесія Христинівської районної ради VII скликання. 

У роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Л.М. Денисюк,  начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, представники засобів масової інформації. 

Початок пленарного засідання розпочався із нагородження дипломами і подяками районної ради учасників першого етапу обласної спартакіади серед депутатів районної, міської, селищної і сільських рад. 

Перед учасниками пленарного засідання із інформацією про свою діяльність виступив народний депутат України Антон Яценко. 

Відповідно до порядку денного на 18 сесії районної ради було розглянуто 32 питання.

Депутати заслухали та підтримали кадрові питання, зокрема, погодили призначення на посаду директорів Розсішської ЗОШ І-ІІІ ст. , Осітнянської ЗОШ І-ІІ ст. та Верхняцької дитячої школи мистецтв. Розглянули заяву О.М. Логінова про звільнення його з посади директора Христинівської ДЮСШ і від виконання обов’язків директора ФОК «Колос». 

Депутати районної ради  внесли зміни і доповнення до «Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2017 рік» і районної цільової Програми «Призовна дільниця» 2016-2020 роки, заслухали інформації головного лікаря Христинівської ЦРЛ В.О. Яковенка і головного лікаря ЦПМСД О.Л. Калініної про хід виконання районної Програми «Здоров’я населення Христинівщини» на 2013-2020 роки. 

Крім того, депутати затвердили районні програми: Благоустрою населених пунктів на 2017-2022 роки, Національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Христинівському районі на 2017-2020 роки, «Медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної перепідготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції» на 2017-2020 роки, з охорони і підвищення родючості ґрунтів Христинівського району «Родючість» на 2017-2020 роки, Підтримки діяльності редакції районної газети Трибуна хлібороба на 2017 рік. 

Депутати детально обговорили і підтримали внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний  бюджет на 2017 рік», про які доповів начальник  фінансового управління райдержадміністрації М.М. Невшупа. 

Розглянувши звернення райдержадміністрації і відділу освіти райдержадміністрації, враховуючи рішення Заячківської сільської ради  депутати районної ради підтримали реорганізацію Заячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Заячківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». 

Далі депутатами районної ради були розглянуті питання про надання юридичним і фізичним особам у тимчасове користування на умовах оренди районного комунального майна.

Депутати підтримали питання, які стосувалися затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих на умовах оренди ФГ «Агрофірма «Базис», в адмінмежах Вербуватської сільської ради та земель водного фонду в адмінмежах Угловатської, Заячківської, Вербуватської та Кузьминогребельської сільських рад. 

За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на розгляд вісімнадцятої сесії Христинівської районної ради, прийнято відповідні рішення.

По закінченню пленарного засідання 18 сесії А.В. Бордун, від імені депутатського корпусу та від себе особисто, тепло привітав з Днем народження голову постійної комісії з питань земельних відносин, використання надр і екології В.Т. Бойка та нагородив Грамотою районної ради за активну депутатську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності і безпеки української держави. 

Виконавчий апарат районної ради

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада