foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти

На базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія» 13 травня 2017 року відбувся другий етап обласної спартакіади депутатів місцевих рад, у якій взяли участь команди з Жашківського,  Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського та Христинівського районів.

З привітальними словами до учасників змагань та присутніх звернулись господарі змагань – заступник голови районної ради Світлана Лещенко, заступник голови РДА Олег Філіпчак  та головний суддя змагань Микола Самелюк, які радо зустріли представників сусідніх районів та побажали усім учасникам змагань наснаги, самовідданої гри та видовищних, яскравих  перемог.

Депутати змагалися у 5 видах спорту: волейболі, футзалі (міні-футбол), шахах, шашках і настільному тенісі.

Честь Христинівського району представляли депутати районної ради Федичканич Лариса Іванівна, Салій Петро Іванович (шашки), Оттінгер Василь Вальтерович (шахи), Костюк Валерій Васильович (настільний теніс), Махиня Сергій Петрович, Попович Володимир Олександрович, Чорноконь Іван Леонтійович (волейбол) та депутати міської ради Фіголь Євгеній Володимирович, Бадьорний Дмитро Вікторович, Ісаков Валентин Миколайович і депутат Кузьминогребельської сільської ради Плюта Петро Іванович (міні-футбол).

По підсумках змагань другого етапу обласної спартакіади депутатів місцевих рад у змаганнях по шахматам перше місце у жінок у осо­бистому заліку посіла Килимниченко Лариса з Маньківки, а чоловіків Слободяник Микола з Тального

Серед шашкістів перемогу здобула Шмалій Світлана з Умані та Марценюк Михайло з Жашкова. Представник Христинівщини – заступник голови районної ради Федичканич Л.І. виборола 3 місце.

Видовищними стали змаган­ня з настільного тенісу. У запеклій боротьбі краще за інших вправлялася з ракеткою та тенісним м’ячем Горбань Людмила з Монастирища, серед чоловіків – Сушкота Володимир з Умані. Депутат Христинівської районної ради Костюк Валерій Васильович здобув почесне третє місце.

Мож­на позаздрити командній грі уманських спортсменів, які обійшли своїх суперників у футболі та волейболі та зайняли перші місця. На жаль, не зважаючи на результативну гру, спортивна фортуна не посміхнулась депутатам Христинівщини і наші футболісти зайняли третє місце, а волейбольна команда – четверте місце.

Перемоги по основних видах змагань стали фундаментом для результатів великого фіналу. І як підсумок, у загально-командному заліку перемогу  святкували депутати Уманського району. Набравши 469 залікових бали, вони вийшли до фінальної частини з першого місця. Срібними призерами стали представники Жашківського району, які набрали 423 залікових бали. Це що забезпечило їм вихід до фіналу з другого місця,  а третю сходинку посіла команда Тальнівського району (411 залікових бали).

Слів щирої вдячності заслуговує збірна команда депутатів-христинівчан, яка гідно захистила спортивну честь району і зайняла четверте місце із 355 заліковими балами.

Гостинними та привітливими були господарі змагань – маньківчани, як добре підготовились до проведення спартакіади і були щедрими на хліб-сіль…