foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиМинулої п’ятниці зала районного будинку культури ледь вміщала бажаючих взяти участь в IX церемонії нагородження переможців обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, мистецьких та спортивних змагань, яка стала уже традиційною.

Безперечно, на Христинівщині зростає талановита молодь, яка вплітає у національний вінок суцвіття свого таланту завдяки педагогічним працівникам, які насичують навчально-виховний процес творчою діяльністю, сприяють розвитку пізнавальних інтересів і можливостей школярів, надають максимальну свободу реалізації планів і проектів.

Позолотою виблискують статуетки «Ніка» в руках юних леді, з вуст ведучих Маріанни Ковбасюк, Іллі Мазуренка, Вероніки Білецької та Олександра Котюка юним обдаруванням звучать найкращі слова привітань та побажань.

А переможці обласних етапів Всеукраїнського   конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, обласних олімпіад, Міжнародних Всеукраїнських конкурсів, юні митці, музиканти, спортсмени, вихованці школи мистецтв, Зразкової студії образотворчого мистецтва «Чарівна палітра», будинку дитячої і юнацької творчості, станції юних техніків, призери фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2016» разом зі своїми педагогами, тренерами, наставниками гордо піднімаються на головну сцену району. Імена номінантів засвідчують, що діти наші обдаровані, багатогранні як в райцентрі, так і селах району. Які різні у них захоплення! Напевно, це тому, що наша земля надихає на творчість майбутніх геніїв. А піднятися на вершину слави допомогли учням наполегливість, жага знань і постійна допомога та підтримка талановитих учителів – справжніх майстрів своєї справи.

Право привітати інтелектуалів та їх наставників, вручити дипломи учасників церемонії нагородження, оголосити переможців у номінації «Інтелект року» та «Науковець року» надається голові районної держадміністрації Л.М. Денисюк та в.о. начальника відділу освіти Л.В. Марченко.

З неприхованою гордістю говорить Людмила Миколаївна про успіхи освітньої галузі району, яка в обласному рейтингу з 23 сходинки піднялася на 10. І як результат – понад 200 переможців обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, мистецьких та спортивних змагань (такої кількості обдарованих ми не пам’ятаємо). «Це вони – майбутній науковий потенціал України, їм будувати і жити в європейському суспільстві. Христинівщина славиться і пишається юними талантами. І це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги, ці люди є інтелектом нації», – наголосила очільниця району.

«Традиційно у ці травневі дні ми збираємося на свято науки і таланту. Скільки радісних хвилин подарували діти своїми перемогами! І ось сьогодні церемонія нагородження для них – талановитих і розумних, веселих і кмітливих, працьовитих і завзятих. Ми маємо потужний потенціал творчої обдарованої молоді», – зазначила Л.В. Марченко.

Так, переможцем номінації «Інтелект року» став дев’ятикласник Синицької ЗОШ – Денис Лисовенко – лідер обласних олімпіад з історії, географії та правознавства. «Науковцем року» визнано випускницю Христинівської спеціалізованої школи №1 ім. О.Є. Корнійчука – Анастасію Діскаленко, яка захищала честь району на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Номінанти продовжують отримувати нагороди з рук почесних гостей: Т.С. Терещук – в.о. першого заступника голови РДА, Л.І. Федичканич – заступника голови районної ради, М.М. Наконечного – міського голови, О.В. Баштана – депутата обласної ради, В.Т. Бойка – депутата районної ради, А.П. Лайтана – майстра спорту з важкої атлетики, неодноразового чемпіона України і Європи, І.Г. Плетньової – помічника народного депутата України А.В. Яценка, О.М. Росади – директора Христинівської дитячої музичної школи.

Так, переможець номінації «Надія року» – третьокласниця Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей» Софія Віктюк, яка виборола III місце у Міжнародних змаганнях з усного рахунку «Міксіке». У номінації «Обдарованість року» першість за вихованкою станції юних техніків – Валерією Суворовою, яка є переможцем Всеукраїнських змагань з ракетомодельного спорту та інтерактивних і творчих конкурсах. «Моделістом року» став гуртківець СЮТ Олександр Кокудак – чемпіон України, володар Кубків з автомодельного спорту. «Вокалістом-2017» визнана учениця Христинівської дитячої музичної школи Вероніка Яковенко, ім’я якої знане далеко за межами району, а «Музикантом-інструменталістом» стала учениця ж цієї школи Олександра Селедцова – лідер Міжнародних, обласних конкурсів.

Переможець номінації «Художник року» – учениця міської школи №1, вихованка школи мистецтв – Олена Костишина, яка виборола першість в обласному конкурсі «З Україною у серці» та виставці-конкурсі декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». «Туристом року» стала учениця Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей», вихованка БДЮТ – Тетяна Рога, за якою – призові місця в змаганнях зі спортивного орієнтування. Номінація «Спортсмен року» – за гуртківцем дитячо-юнацького спортивного клубу фізичної підготовки «Олімп» Богданом Шевчуком, дворазовим чемпіоном області та України з боксу.

Сцена «виблискує» від нагород юних «Фортунівців» – володарів Кубку України з футзалу, бронзових призерів Чемпіонату України та срібних призерів і переможців обласного турніру «Шкіряний м’яч», які сьогодні визнані «Командою року».

Переможець номінації «Колектив року» – редколегія шкільної газети «Вулик» Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Юні журналісти беруть участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах дитячої демократії, творчості, преси та телебачення, в результаті посідають призові місця, і Номінацію «Випускник року» отримала Владислава Вінярська.

Роботи юних дарувань пронизані національно-патріотичним духом, так як формування патріотичних почуттів передбачає вироблення і зміцнення в її свідомості кожного громадянина гордості за свою Батьківщину, її історію й традиції, готовності захищати її свободу.

Так, нам є ким пишатися, адже маємо потужний ж потенціал творчої, обдарованої молоді. Ми вміємо вчитися, танцювати, співати, і перемоги святкувати теж! Гарним подарунком для обдарованих дітей і всіх присутніх стали музичні номери у виконанні їхніх ровесників, не менш талановитих на мистецькій сцені.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба».

 

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада